top of page

סטודיו עמית גבאי מציג:

פגישת ייעוץ אדריכלי

קופסת קבלן

IMG-6854.JPG

איפה?

המעיין 4 , מודיעין

מה אורך הפגישה?

בין שעה לשעתיים

עם מי?

עמית גבאי

הנדסאית אדריכלות

למי זה מתאים?

דירת קבלן

0M0A5233_edited_edited.jpg

היי אני עמית,

ואני מזמינה אותכם לפגישת ייעוץ אדריכלית איתי, בה נבין את האופציות לתכנון הדירה שלכם. דירת קבלן היא כמו קופסא. מגיעה עם גבולות חיצוניים ברורים, מגבלות פנימיות מוגדרות - והרבה פוטנציאל לתכנון פנים. בואו נפצח אותה יחד.

מה תקבלו בפגישה?

 • לפני הפגישה - מקבלים שאלון פרגורמה לניתוח הצרכים שלכם מהדירה

 • 3 סקיצות הצבת ריהוט לתכנון הדירה שלכם באופן אופטימאלי

 • יתרונות וחסרונות לתוכניות הבנייה של הקבלן

 • חוות דעת על מפרט תוכניות החשמל והאינסטלציה של הקבלן

 • טיפים מנצחים לשדרוג הדירה מול הקבלן במינימום עלות

מה לא תקבלו בפגישה?

 • תוכניות עבודה מפורטות להעברה לקבלן.

 • תוכניות מטבח כולל פירוט פנים.

 • הדמיות והמלצות לחומרי גמר.

BB4A6743-Edit_edited.jpg

כמה זה עולה?

ש"ח כולל מע"מ 3,400

מחירון עד שנת 2024

2,800 ש"ח כולל מע"מ

מועד הפגישה יתואם עד 7 ימים ממועד העברת שאלון הפרוגרמה ותוכניות הדירה.

כאן משאירים פרטים

לפגישת ייעוץ

תודה על פנייתך! נחזור אלייך בשעות הפעילות

המלצות מלקוחות מרוצים

IMG-7393_edited.jpg

ניב ויעל, אליאב

כבר מפגישת הייעוץ התרשמנו מהמקצועיות והירידה לפרטים- קיבלנו פרוגרמה מקיפה שכללה את כל הצרכים והדברים הקטנים שצריך לחשוב עליהם שניגשים לתהליך כזה.

את הסקיצות הראשונות קיבלנו מהר מאוד , עמית הציגה לנו סקיצות עם פתרונות יצירתיים למגרש המורכב שקנינו ונתנה מענה לכל הצרכים והחלומות שלנו גם מבחינת הנראות ועם דגש על הפרקטיות.  קיבלנו מעמית הסברים מקצועיים, הכוונה והמון סבלנות בכל הנושאים שלא מספיק היינו בקיאים.

שיר ותאיר_edited.jpg

שיר ותאיר, אור עקיבא 

"עמית היקרה! 

אנחנו רוצות להודות לך על פגישת ייעוץ שעשתה לנו המון סדר!

תודה על הצגת התוכניות בצורה כל כך מובנת וברורה

המקצועיות שלך מורגשת בכל משפט שאת אומרת והיה מאוד נעים לשבת איתך

נתת לנו תחושה שאנחנו ביידים טובות ומקצועיות! "

שני וגיא_edited.jpg

שני וגיא, רמת גן

"הפגישה עם עמית מאוד עניינית. קבלנו הצעות טובות מאד לפתרונות אחסון, ניצול החלל, חלוקת החללים ועוד. הפגישה למדה אותנו המון ופתחה לנו אופקים חדשים בכל הנוגע לתכנון ועיצוב הדירה. מחכים להמשך העבודה עם עמית.  "

למי הפגישה מתאימה?

 • אנשים שרוצים לנצל את התקציב שלהם בחוכמה

 • אנשים שרוצים להגיע מוכנים לפגישה עם שינויי דיירים

 • אנשים שרוצים לקבל מהדירה שלהם יותר

 • אנשים שרוצים לגור בבית שמותאם להם כמו כפפה

 • אנשים שמבינים שלדירה יש פוטנציאל מעבר לתוכנית סטנדרטית

 • אנשים שרוצים לשמוע חוות דעת מקצועית על הדירה שרכשו

למה אני צריך ייעוץ אדריכלי?

לדעת לקרוא את תוכניות הדירה

התוכניות הצבעוניות שהוצגו כשרכשתם את הדירה הוחלפו בתוכניות שחור-לבן ואתם מבולבלים. המידות, הסימונים, ההערות המילוליות וסוגי הקווים השונים לא ברורים לכם. ולמרות זאת אתם צריכים לנסות לדמיין את הדירה שלכם ולהחליט אילו שינויים אתם רוצים לבצע.בנוסף לכך, כשאני מסתכלת על תוכניות, התלת מימד ברור לי בטבעיות. אני מבינה איזה קיר חייב להוריד, איפה אפשר להאריך את הארון ואיפה כדאי למקם מנורה נוספת - ואת כל זה אני הולכת לגלות לכם בפגישה.


גמישות וחיסכון כספי בעתיד

כשאני משרטטת תוכניות עבודה, אני ממליצה ללקוחות שלי אילו הכנות ותוספות כדאי להם לבקש מהקבלן. לפעמים, הלקוחות עונים לי שכרגע אין צורך בנקודת גז נוספת , אבל אולי אחרי שייכנסו לדירה יבצעו את השינוי עם בעל מקצוע נפרד. מה שלא תמיד יודעים, היא שהעלות לפני בניית הדירה יכולה להיות רבע מהעלות אחרי שהדירה בנויה! אחרי שהם מבינים זאת , רובם יעדיפו להוסיף הכנות שיאפשרו גמישות בעתיד וחיסכון כספי.


לדעת מה לא ניתן לבצע

אתם חולמים להרחיב את חדר הרחצה על חשבון חדר המשחקים ,להזיז את קיר הממד ב-60 ס"מ כדי לייצר נישה לארון,או אולי להזיז את ארון החשמל למסדרון. בתכנון בניין מגורים המתכנן עומד מול תקנים וחוקי תכנון רבים, והתוכניות עוברות אישורים מול גורמים חיצוניים עד אשר מגיעות אליכם,ולכן לא בטוח שכל שינוי שעליו אתם חולמים - הוא אפשרי.כשאתם מכירים את מגבלות התכנון אתם יכולים לייצר תוכניות שיאושרו וינצלו בצורה מקסימלית את החללים בדירה.


תחסכו את הזמן עם שינויי דיירים

ידעתם שכל שעה בה אתם יושבים עם מחלקת שינויי דיירים עולה לכם כסף? עוד לפני שהתחלתם לספר לנציגה מה אתם רוצים לשנות, הקבלן גובה מכם עלות לפגישה עם המעצבת מטעמו. לאחר הפגישה המעצבת תצטרך לשרטט את השינויים שביקשתם ולהפיק תוכניות עבודה - ואתם משלמים גם על זמן השרטוט. אתם מבינים כי על כל זמן לא מנוצל עם נציגת שינויי דיירים אתם הולכים לשלם - והרבה. אז למה להתברבר בפגישה, ולהתלבט מול הנציגה, במקום להגיע מוכנים ולדעת אילו שינויים אתם רוצים לבצע בדיוק.


תוכנית מכר - באה למכור

כשהתעניינתם ברכישת הדירה, הקבלן דאג לספק לכם תוכניות צבעוניות מרהיבות, שמציגות 2 ספות בסלון עם כורסאות, מטבח עם אי ל-4 אנשים, ופינת אוכל ל-כסאות. לצערי בתוכניות המכר לעיתים מוצגים רהיטים שקטנים מהגודל במציאות על מנת ליצור תחושה שהדירות מרווחות יותר מאשר הן בפועל. בפגישת הייעוץ תקבלו ממני תוכניות הכוללות את הצבת הריהוט במידות אמיתיות וסטנדרטיות, כך שתוכלו להבין בדיוק מה נכנס, ואילו שינויים תצטרכו לעשות כדי להתאים את הריהוט שחשוב לכם בדירה החדשה.


ייעוץ מקצועי נטול אינטרסים

כשאתם יושבים בפגישה עם מחלקת שינויי דיירים, ומגיעים ללא החלטות קודמות, אלא כיוון כללי של מה רוצים לשנות, אתם למעשה אומרים - אנחנו גמישים. כשהנציגה מבינה זאת, היא עלולה לכוון אתכם לשינויים שטובים לקבלן - ולא בהכרח לכם! אולי אלו יהיו שינויים שיעלו לכם כסף רב ומיותר, אולי היא תגרום לכם לוותר על הבקשות שהקבלן פחות מעוניין לבצע, כך או כך, כשאתם מגיעים לפגישה עליכם להיות ברורים והחלטיים במה שאתם רוצים, ולדעת מראש שמה שאתם חולמים- אפשרי.

?רוצה לשמוע פרטים נוספים על הפגישה

bottom of page