top of page
  • aplussstudio

מאיפה מקבלים השראה?


בין אם אתם לפני תכנון בית פרטי או דירה , או בין אם אתם חולמים על עיצוב חדש לעסק שלכם , השראה לא באה בקלות.

לפני שמגיעים למעצב או אדריכל , כדאי לבוא עם רעיונות שמרגשים אותכם. אז איך מתחילים?


צאו לטיול

אתם לקראת עיצוב גלידריה חדשה ? הטעינו את הטלפון , תדלקו את הרכב וצאו לטייל ברחבי הארץ. ביקור בגלידריות קיימות ייתן לכם מושג מה אתם רוצים בבית העסק שלכם ומה לא. עבדו בצורה מסודרת עם פנקס רשימות ואל תפחדו לצלם:

שימו לב לחומרים שמושכים את עינכם וכתבו אילו תחושות הם מעלים בכם , הביטו בתכנון התאורה - האם החלל מרגיש לכם חשוך או מואר, האם הדברים החשובים מוארים בהתאם? שבו על הכסאות השונים וחישבו האם גורמים לכם תחושת נינוחות שתאריך את שהיתכם? הסתכלו במשך זמן מה על התנועה בחלל - גם תנועת העובדים וגם תנועת הלקוחות. האם לכל אדם יש מספיק מרחב אישי או שיש אזורים צפופים שמקשים על המשתמש?

את כל שרשמתם וצילמתם תוכלו לממש בעת תכנון הגלידריה שלכם ולהיעזר בכך לקראת גיבוש קונספט עיצובי.פינטרסט

בין אם אתם מכירים את האתר ובין אם לא, לקראת תכנון חלל זהו אחד הכלים השימושיים ביותר. הפינטרסט הוא למעשה לוח מודעות וירטואלי , כאשר כל קישור מיוצג כתמונה. השתמשו במילות חיפוש מתאימות לחלל אותו אתם רוצים לתכנן והוסיפו את מילות החיפוש הבאות - design , concept , interior , architecture. ביטוי מצויין לחיפוש השראה למספרה - salon design.

הפינטרסט מאפשר למצוא את התמונה שהכי רלוונטית לכם , לאחר שלחצתם על התמונה תוכלו ללחוץ על התמונה שנית ולהגיע אל אתר האינטרנט בו נמצאת התמונה , או לגלול את העמוד כלפי מטה ולראות תמונות דומות שייתנו לכם השראה נוספת.

הפינרסט הוא כלי מצויין להשראה , אנו ממליצים לפתוח משתמש ולשמור את הרעיונות ב-"לוחות" מסודרים או לשמור על המחשב.

זהירות, זה ממכר.

https://www.pinterest.comאינסטגרם

השילוב בין פייסבוק לפינטרסט. מדובר בתוכנה מקשרת בין אנשים , כאשר עיקרה הוא תמונות. ניתן להוסיף מלל לכל תמונה אבל המניע העיקרי של התוכנה הוא התמונות. ניתן לעקוב אחרי חברות ומעצבים שייתנו לכם השראה , לחפש תיוגים שמתאימים לרעיונות שאתם מחפשים , ולפרסם בעצמכם את תהליך התכנון שאתם עוברים.

כמה עמודי עיצוב שאנחנו ממליצים לעקוב אחריהם :

archdaily , designboom , design_interior_homes , architecture_hunter

ואל תשכחו לעקוב גם אחרינו:


הסוד הקטן שלנו - TERZO PIANO

את הטוב ביותר שמרנו לסוף.. .

כשאנו ניגשים לפרוייקט ומתחילים לדבר על קונספט ושפה עיצובית, ההדמיות של חברת טרצו פיאנו מועילות מתמיד. מדובר בחברת הפקת תמונות תלת מימדיות איטלקית , שמפרסמת חלק מעבודותיה באתר החברה.

ההדמיות מציגות שילוב חומרים וטקסטורות, צורות ורהיטים ובעיקר קונספטים רעיוניים. אל תחפשו הגיון בתמונות , ותנו להדמייה לסחוף אותכם. אחרי שמתחברים לתמונה מסויימת אפשר לנתח אותה ולהבין אילו חומרים נמצאים בה ומהם היחסים ביניהם. את התמונה אפשר להפוך למציאות ולבסס את האמירה העיצובית בפרוייקט אדריכלי ועיצוב פנים.

http://www.terzo-piano.com/לסיכום, ההשראה נמצאת בכל מקום ואת זה עלינו להבין. כאשר ניגשים לתכנון פרוייקט תכנון חלל, צריך לגייס אנרגיות ומחשבה רבה סביב הקונספט והאמירה העיצובית שאנו רוצים להביע.


מעוניינים לשמוע עוד?

אנו מזמינים אותכם לפגישת היכרות ללא התחייבות ,

ומתחייבים לתת שירותי תכנון ועיצוב פנים מקצועיים , תוך גיבוש קונספט ברור ושפה עיצובית על פי צרכי הלקוח.

שלכם,

סטודיו A+.


80 צפיות

Comentários


bottom of page